Piknik rodzinny w Mikstacie

Bardzo miło mogli spędzić niedzielne popołudnie 14 sierpnia mieszkańcy Mikstatu i okolic, a zwłaszcza ta najmłodsza część społeczeństwa. Już od godziny trzynastej na stadionie sportowym w Mikstacie pojawiły się dmuchane zamki, przynosząc niemałą frajdę dzieciom.

Ci, którzy się zmęczyli skakaniem i zjeżdżaniem z dmuchańców, mogli wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatorów. Było malowanie buziek, zabawa z bańkami mydlanymi, budowanie fantazyjnych konstrukcji przestrzennych, strzelanie z łuku, przeciąganie liny, a podczas tych zabaw pojawiła się duża maskotka Minionka, ku uciesze najmłodszych.

Po czterech godzinach z dmuchańców zostało spuszczone powietrze i uczestnicy rodzinnego pikniku przenieśli się na boisko do piłki nożnej, gdyż tam właśnie rozpoczynał się spektakl Teatru Rozrywki Trójkąt pt. „Magiczna fasola”. To barwne pełne humoru lalkarskie przedstawienie przeniosło widzów w odrealniony świat baśni.

Zwieńczeniem imprezy był koncert amatorskiego zespołu Apache Band z Mikstatu w składzie: Aneta Kowalska – wokal, Robert Krysiak – bas, Maciek Biegański – gitara, Radosław Grądziel – gitara, Jacek Werner – perkusja, gościnnie na tamburynie zagrała Julia Grądziel. Muzycy zaprezentowali w swojej interpretacji hity takich zespołów jak: Dżem, ZZ Top, Deep Purple, czy Queen.

Piknik zakończył się tuż przed zachodem słońca i można chyba śmiało powiedzieć, że impreza należała do udanych.

W. Ślęzak

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This