Ferie 2019 z MGOK – Podsumowanie

Na ofertę jaką zaproponował w tegoroczne ferie zimowe MGOK chyba nikt nie mógł narzekać. Bajki w wykonaniu teatrów  „Blaszany bębenek’’ oraz  Krak-Art. zgromadziły pełną salę młodych widzów w MGOK. Również spektakl Teatru Trójkąt z Zielonej Góry, który wykonał spektakl – wariację na temat jak można zaaranżować przestrzeń oraz wykonać charakteryzację danej postaci korzystając z arkusza papieru cieszył się bardzo dużym powodzeniem.

Jak co rok powodzeniem cieszył się karnawałowy bal dla dzieci z firmą Wertini z Nysy, gdzie w zabawie uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice czy opiekunowie.

Po raz drugi rok z rzędu na hali sportowej zamontowane zostały dmuchańce – skakańce. Od dwunastej do dziewiętnastej hala była królestwem bawiących się dzieci. Na pewno rodzice byli ucieszeni, że po takiej dawce wysiłku i radości ich pociechy zasnęły niemal natychmiast po kolacji.

Ciekawą przygodą zapewne okazał się turniej strzelecki z wiatrówki dla tych, którzy nigdy nie strzelali. Nie istotne było czy ktoś trafił w czarne pole na tarczy czy nie, ale co sobie postrzelał to jego. Najbardziej ucieszonymi strzelcami były mamy, które na turniej przyszły ze swoimi pociechami i jak rasowe snajperki oddawały strzały do tarczy.

Atrakcje feryjne zwieńczył halowy turniej piłki nożnej, w którym wzięło udział  pięć drużyn. Każda z drużyn nadała sobie swoją nazwę, i tak – pierwsze miejsce zajęła drużyna „UKS”, drugie „Klub Łysego” , trzecie „Psikuta”, czwarte „Lilia Mikstat”, piąte „UKS Młodziki” – najmłodsza drużyna jednak bardzo waleczna z „pazurem”. Teraz młodziki nie mogli jeszcze nawiązać równorzędnej rywalizacji, ale jeszcze ze dwa lata i to oni będą tryumfować.

                                                                                                             W. Ślęzak

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This