Dzień Kobiet w Mikstacie

I w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowane przez Związek Koła Emerytów, Rencistów i  Inwalidów w Mikstacie.

Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonali Państwo Regina Stasierska – przewodnicząca koła i Bronisław Spławski – wiceprzewodniczący, którzy złożyli wszystkim paniom i panom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich świąt i zaprosili na część artystyczną w wykonaniu młodzieży działającej przy MGOK z kółka gitarowego i teatralnego.

Naturalnie po występach nastąpił tradycyjny poczęstunek ale tym razem oprócz zwyczajowego ciasta z kawką na sali pojawił się wspaniały tort pięknie udekorowany, który został zafundowany  przez Pana Grzegorza Janickiego – właściciela firmy „Grześ” z Torzeńca. Ale na tym niespodzianki się nie skończyły, gdyż aby uświetnić spotkanie na sali  biesiadować zaczął zespół „Wenus”, zaproszony przez Panią Marylę Piaskowską, który zapewnił nie tylko znakomitą muzykę biesiadną, ale także dużo dobrej zabawy, którą poprowadził kierownik zespołu Pan Janusz.

Na koniec wszyscy uczestnicy biesiady otrzymali po drobnej pamiątce,        i w bardzo dobrych humorach rozeszli się do domów.

                                                                                                           W. Ślęzak

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This