Ferie 2020 z MGOK

Tegoroczna oferta atrakcji związanych z feriami niewątpliwie była trafiona. Bajki wykonane przez „Teatr Trójkąt” z Zielonej Góry pt. Trzy świnki oraz Krak-Art. Z Krakowa – Przygody Jacka i Placka, były grane przy pełnej sali młodych widzów w MGOK.

Jak co rok powodzeniem cieszył się też karnawałowy bal dla dzieci z firmą Wertini z Nysy, gdzie w zabawie, na którą zawitali też myszka Miki i pies Pluto uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice czy opiekunowie.

Trzeci rok z rzędu na hali sportowej zamontowane zostały dmuchane zamki. Od dwunastej do osiemnastej hala była królestwem bawiących się dzieci. Na pewno rodzice byli ucieszeni, że po takiej dawce wysiłku i radości ich pociechy zasnęły niemal natychmiast po kolacji .

Ciekawą przygodą zapewne okazał się turniej strzelecki z wiatrówki dla tych, którzy nigdy nie strzelali. Nie istotne było czy ktoś trafił w czarne pole na tarczy czy nie, ale co sobie postrzelał to jego. Na koniec turnieju każdy z uczestników otrzymał nagrodę.

Nie lada atrakcją była wirtualna podróż do świata w wymiarze 3D. Każdy kto przyszedł i wykazał się cierpliwością (bo na swoją kolejkę trzeba było trochę poczekać), zakładał na oczy specjalne gogle i przenosił się w inny wymiar.

Atrakcje feryjne miał zwieńczyć halowy turniej piłki nożnej, ale stawiły się nań tylko dwie drużyny, co zaowocowało tylko meczem towarzyskim.

Podsumowując – Ferie 2020 można uznać za udane!

W. Ślęzak

 

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This