Dzień Matki 2017 w MGOK

Dzień Matki, jaki świętowano w środę 24 maja w mikstackim domu kultury był pretekstem do pokazania mamom zdolności artystycznych ich pociech, które chodzą na zajęcia w MGOK.

Zaprezentowali się tancerze z grup prowadzonych przez Panią Marlenę Muchę czyli Brawurki i Hej –hoo oraz grupa breakdance Błażeja Ławeckiego. Zdolności aktorskie zaprezentował zespół Amitotito działający przy współpracy z Publicznym Gimnazjum w Mikstacie pod kierunkiem pp. Doroty i Witolda Ślęzaków, a także gitarzyści i gitarzystki, których w kilku grupach prowadzą Pani Aneta Słowińska oraz Pan Mirosław Borkowski. Swoje prace plastyczne mogły zaprezentować dzieci skupione wokół Pani Moniki Kobieli, notabene część tych prac przybyli na uroczystość goście mogli zabrać do domu.

Podczas występów, które trwały blisko półtorej godziny można było się częstować ciastkami, napojami, czy też gorącą kawą lub herbatą. Na koniec każda z mam otrzymała od swojej pociechy czerwoną różę. Imprezę  należy uznać za udaną tym bardziej, że było to podsumowanie dokonań sekcji działających w MGOK w mijającym roku szkolnym.

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This