Turniejowy weekend w Mikstacie

      Na pewno do udanych weekendów należy zaliczyć 2 i 3 lipca. Pogoda sprzyjała, a i chętnych do rekreacyjnych letnich turniejów w piłkę siatkową i nożną  zorganizowanych przez MGOK, Samorząd Mieszkańców miasta Mikstat i animatora Orlika nie brakowało.

W sobotę rozegrano na mikstackim Orliku turniej piłki siatkowej, na który stawiły się trzy drużyny trzyosobowe. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.

Najlepszą drużyną okazała się  „Dardas Team” w składzie: Dominik Kaczmarek, Szymon Walczak i Mateusz Walas. Ze względu na fakt, że wystartowały trzy drużyny,  nie było najmniejszego problemu z nagrodami, gdyż każdy z zawodników otrzymał medal.

W niedzielę natomiast, również na Orliku, odbył się turniej piłki nożnej drużyn sześcioosobowych. Do współzawodnictwa stawiło się sześć drużyn nie tylko z terenu gminy Mikstat, ale również ze Strzyżewa, mało tego, stawili się także zagraniczni zawodnicy z Ukrainy i Mołdawii pracujący w Mikstacie.

Najlepszą drużyną okazał się zespół o przewrotnej nazwie „Eremerefere” grający w składzie: Mikołaj Frączek, Miłosz Marczak, Tomasz Balcerzak, Marcin Łakomy, Jakub Lewucha, Jakub Kołodziej, Przemysław Piątek, Piotr Pawlak, Radosław Nowak, Damian Balcerzak.

Miejsce drugie zajęła drużyna „Mikstat” a trzecie –  zawodnicy z Ukrainy. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały medalami.

Wszystkim uczestnikom obu turniejów należą się gratulacje za ambicję i walkę fair play.

Galeria z Turnieju siatkówki

Galeria z Turnieju piłki nożnej

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This