Dzień Kobiet 2016 w MGOK

Do zawsze udanych uroczystości w Mikstacie należą te organizowane przez mikstackie Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Także w tym roku zarząd koła wykazał się inicjatywą i z iście młodzieńczą energią przygotował jakże miłą uroczystość z okazji Dnia Kobiet, która odbyła się w ośrodku kultury. 

Po powitaniu przybyłych gości przez przedstawicieli zarządu w osobach p. Reginy Stasierskiej i p. Bronisława Spławskiego oraz  złożeniu życzeń z okazji przemiłego święta, wręczono nowym członkom koła legitymacje. Część oficjalną zwieńczyły występy artystyczne przygotowane przez zespoły młodzieżowe działające w MGOK-u.

Warto tutaj dodać, że nie zabrakło też tradycyjnego poczęstunku, który przygotowany był nie przez catering, ale własnym sumptem i co najważniejsze bardzo smaczny!

Nie zabrakło wspólnych śpiewów i toastu wzniesionego znakomitym winem własnej roboty. Na koniec każda z pań otrzymała drobny upominek w postaci pięknie zdobionych ciasteczek (własnego wypieku rzecz jasna!) .

Można rzec, że obawy dotyczące pechowej trzynastki, bo uroczystość miała miejsce trzynastego marca, okazały się na szczęście płonne i na następną imprezę organizowaną przez mikstackich  emerytów przybędą nie tylko członkowie tej organizacji, naprawdę warto!

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This