XV Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

W minioną środę, 04 kwietnia 2018 r. odbył się XV Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Mikstacie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mikstacie.

Szanownemu jury – w składzie: Izabela Tomala – nauczyciel muzyki, rytmiki, dyrygent chóru; Marek Medyński – organista, dyrygent orkiestry oraz Witold Ślęzak – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mikstacie – zaprezentowało się trzynaścioro uczestników
z oddziałów przedszkolnych z Kaliszkowic Ołobockich, Biskupic Zabarycznych, Kaliszkowic Kaliskich oraz Przedszkola w Mikstacie.
Komisja oceniając umiejętności wokalne przedszkolaków oraz trudność repertuaru nagrodziła następujących wykonawców:

I miejsce: Julia Matysiak 6 l. – Kaliszkowice Ołobockie
II miejsce: Wiktoria Rainer 6 l. – Mikstat
III miejsce: Zofia Wróbel 6 l. –Mikstat

Wyróżnienia:

Aleksandra Kammer 6 l. – Biskupice Zabaryczne
Tobiasz Biały 6 l. – Biskupice Zabaryczne
Maja Nowak 5 l. – Mikstat

Wszystkim laureatom gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu.
Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok!