Pożegnali lato

W pięknej scenerii  wśród drzew parku św. Rocha, przy  iście letniej pogodzie pożegnali lato członkowie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Razem” z Mikstatu.

Oprócz osób zrzeszonych w stowarzyszeniu na pikniku pojawili się również przedstawiciele lokalnych władz w osobach Burmistrza Miasta i Gminy Mikstat Pana Henryka Zielińskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Łukasza Dybula, oraz radnej miejskiej Pracownicy PCPR w Ostrzeszowie Pani Urszuli Mikołajczyk Machoł.

Po kurtuazyjnym powitaniu, zamiast zwyczajowej części artystycznej nastąpiły konkurencje takie jak nabijanie „armaty” ziemniakami, zgadywanie po dotyku jakie warzywo bądź owoc znajduje się w worku, czy pokonanie slalomem przeszkód dwukołowym wózkiem. Trzeba tutaj dodać, że konkursy były prowadzone w sposób humorystyczny przez Pana Piotra Balickiego z kabaretu „Bzik Show”. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani przygotowanymi przez MGOK kiełbaskami z grilla, oraz ciastkami. Sądząc po uśmiechach przybyłych można śmiało powiedzieć, że impreza wypaliła.

                                                                                     W. Ślęzak

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This