…. I PO FERIACH…

Niestety ferie się skoczyły, ale można chyba powiedzieć, że każdy znalazł w ofercie przygotowanej przez MGOK  coś dla siebie. Oprócz corocznych wydarzeń takich jak bal karnawałowy dla najmłodszych, strzelanie z wiatrówki,  turnieju piłki halowej, tenisa stołowego i piłkarzyków,  dużym  powodzeniem cieszyły się po raz pierwszy w historii organizowanych imprez przez MGOK rozłożone na hali dmuchańce.

Dużo radości nie tylko najmłodszym sprawiły warsztaty z wykonywania świec żelowych. Każdy uczestnik warsztatów wykonał  samodzielnie świecę według swojego projektu, pachnącą olejkiem eterycznym, którego zapach mógł sobie sam wybrać.

Na zakończenie ferii odbyła się przy pełnej  sali widzów (co bardzo cieszy) bajka dla dzieci w wykonaniu krakowskich artystów.

W turnieju piłki halowej wzięło udział pięć drużyn zwycięzcami okazali się zawodnicy Lilii, drugie miejsce zajęła drużyna UKS Komorów 1, a trzecie „Zwolennicy zieleni”.

W turnieju wiatrówki uczestniczyło ośmiu strzelców. Najlepszym snajperem okazał się Krzysztof Krawczyk, Radosław Grądziel był drugi, a Tomasz Grzęda był trzeci.

Tymczasem w piłkarzykach wzięły udział trzy dwuosobowe drużyny – najlepszymi okazali się team „Raptor” w składzie Jakub Kołodziej i Łukasz Wala, drugie miejsce zajęła żeńska drużyna „Mirkowicze” w Składzie Wiktoria Berajter i Julia Goździkowska, trzecia była drużyna „Sokoły” w osobach Jan Pastuszak i Kamil Sokołowski.

Niestety turniej tenisa stołowego z powodu absencji drużyn się nie odbył.

Warto dodać że współorganizatorami turniejów na hali sportowej był Samorząd Mieszkańców Mikstatu, który ufundował puchary na turniej piłki nożnej oraz zapewnił obsługę sędziowską, oraz administrator hali sportowej, który poświęcił swój czas i udostępnił niezbędny sprzęt.

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This