Fotorelacja z koncertu Joanny Aleksandrowicz

W niecodzienny sposób mieszkańcy Mikstatu spędzili piątkowy wieczór szóstego maja. Tego dnia w miejskim parku odbył się koncert pt. „Od nocy do nocy” w wykonaniu aktorki i wokalistki Joanny Aleksandrowicz. W repertuarze znalazła się muzyka filmowa i musicalowa. Odbiorcy mogli usłyszeć między innymi takie utwory jak „Vabank”, „The Winner Takes It All” Abby czy walc z „Nocy i dni”.

Piękny majowy wieczór, muzyka na żywo grana przez wysokiej klasy muzyków, niezwykły nastrój, palące się ogniska, bliskość natury, duża doza ciepła połączona z poczuciem humoru sprawiły, że wokalistce udało się nawiązać nić porozumienia z uczestnikami koncertu. Wraz z nią zaśpiewali legendarny song Krystyny Prońko pt. „Psalm stojących w kolejce”.

Na koniec nie obyło się bez bisu. Występ Pani Joanna Aleksandrowicz zakończyła piosenką z repertuaru Alicji Majewskiej pt. „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Myślę że wydarzenie to w Mikstacie zapadnie w pamięci publiczności,  życzymy powodzenia Joannie Aleksandrowicz i zespołowi w dalszej trasie koncertowej  po Perłach Polskiej Historii, ale nie tylko. Wypełniony po brzegi kalendarz koncertowy można znaleźć na stronie: www.joannaaleksandrowicz.pl 

 

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This