BYŁO LATO, PRZYSZŁA JESIEŃ – Z RAZEM

Początek jesieni był ciepły i słoneczny, właściwie letni, nic więc dziwnego, że członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym RAZEM w Mikstacie późno pożegnali tegoroczne lato. Ale za to jak: ze śpiewem, w tańcu, w wyśmienitej atmosferze.

Prezes RAZEM, Bogusław Kamionka zaprosił na pożegnanie Lata 2021 członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz gości (czyli też sympatyków): Henryka Zielińskiego, burmistrza Mikstatu, Łukasza Dybula, przewodniczącego Rady Miejskiej w Mikstacie oraz Witolda Ślęzaka, dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mikstacie. W tym roku spotkanie odbyło się w mikstackim Klubie Seniora, w którym notabene wszyscy czuli się jak w domu.

Atrakcją artystyczną popołudnia był występ Zespołu Folklorystycznego DORUCHOWIANIE z Doruchowa pod kierownictwem Sary Rainer. Koncert został tak gorąco przyjęty, że uczestnicy spontanicznie ruszyli w tany… Zabawa była przednia – a kto nie był niech żałuje, bo takiego pożegnania lata jesienią dawno w Mikstacie nie było.

PK, zdjęcia Krzysztof Wróbel

Może Ci się również spodoba

Pin It on Pinterest

Share This